Coginchaug third quarter honor roll

Coginchaug third quarter honor roll

Record-Journal

High honors

Seniors: Daanyal Akhtar, Katherine Annecchino, Sean Backstrom, Mazie Barrett, Garret Basiel, Christina Bianchi, Jamie Breton, Hailey Byrne, Caitlyn Casey-Leonard, Alexa Catania, Colleen Coogan, Lydia D’Amato, Ashley Dana, Demarie Del Vecchio, Liliana Diaz, Seamus Doyle, Ana Fede, Aubrey Figoras, Julia Filiault, Erica Fontanella, William Glidden, Kaitlin Gossart, Jake Hesseltine, Laura Hinsch, Taylor Kelly, Thomas Koba, Derek Labasi, Carly Lane, Sarah Locascio, Faith Mancarella, Stefan Marczuk, Sean McMaster, Shannon Meiselman, Mary Mitchard, Madeline Montz, Korben Paul, Rhiannon Peters, Samantha Pietrzyk, Cal Pitruzzello, Charlotte Planeta, Reid Rodrigue, Maxwell Sartor, Zachary Satagaj, Matthew Schinas, Ashley Schuetz, Victoria Slight, Claire Sorensen, Alexander Stephan, Connor Sullivan, Ashely Tang, Camryn Thayer, Daniel Turecek, Alyssa vanEyndhoven, Adriana Wimler, Maxwell Wondolowski.

Juniors: Timothy Arcari, Sierra Astle, Jayde Avery, Emily Dell’Orfano, Anna DiPentima, Margaret Fiondella, Melissa Fowler,  Julia Kaliszewski, Megan Lower, Erin Murphy, Cole Niedmann, Kelsey O’Sullivan, Emma Piatek, Skylar Rascati, Keya Stahl, Kimlyn Vo, Bailey Zettergren, Connor Zolnik.          

Sophomores: Levi Axelrod, Cordell Baker, Brianna Boutin, Conner Byrne, Adelbert Cade, Sean Carroll, Melany Chanthinith, Isobel Cleveland, Emma Craig, Carolyn Cumello, Madeline DeFlippo, Sara DePonte, Ella DiBernardo, Maggie Dugan, Micala Fontanella, Anthony Gavrilovic, Owen Gonzales, Thomas Isleib, Jillian Jacek, Julia Kosienski, Ava Kowal, Mia Kurek, Cameron Ledford, Claire Linden-Dionne, Brittany Mangiameli, Joshua Mann, Taylor McDermott, Tess McIntyre, Matthew Mouland, Cameron Nielsen, Jean Orosz, Justin Penney, Ava Pitruzzello, Kiyah Reynolds, Gehrig Ryer, Dylan Sartor, Maxwell Schleicher, Jessica Stanwood, Nathan Strang, Atalie Sweet, Collin Talbert-Slagle, Max Temple, Kerry Turecek, Sarah Venables, Lynna Vo, Sopia Wodatch.

Freshmen: Jaden Astle, Hanna Balay, Shane Buckheit, Madison Burt, Talia Caramanello, Philip Casey-Leonard, Nina Ciarleglio, Madeline Climie, Meghan Crocetto, Marceline D’Errico, Amalia DeMartino, Ellie Domian, Jacob Fazzino, Alexandra Fitzpatrick, Lily French,  Aidan Garcia, Ayanna Helmedach, Olivia Hesseltine, David Holahan, Cadence Hurlbert, Alexander Infeld, Mary Kaliszewski, Audrey Labasi, Bryan Lecza, Megan Mancarella, Nina Mattison, Ava Meliso, Caitlyn Nelson, Hailey Nemeth, Bayla Patel, Rhea Patel, Nicholas Planeta, Christopher Racki, Caroline Smith, Noelle Sorensen, Ashley Szymaszek, Brandon Tang, Maura Zettergren, Dylan Zolnik.

Honors

Seniors: Jared Anderson, Cooper Berry, Gillian Gallagher, John-John Jose, Patrick Kearney, Patrick Ladas, Daniel Lee, Justin vanEyndhoven.

Juniors: Zachary Albin, Emma Bournival, Jennifer Chadd, Katelyn Cummings, Brendan Dana, Juliana DeFilio, Stephanie Finaldi, Bryce Fleck, Alexandria Grenier, Michaela Grenier, Erin Harlow, Tanner Jameson, Colin Kelly, Jessica King, Jagur Layman, Daniel Lipka, Isabella Marotta, Kylie Melillo, Sara Smith, Joseph Venables.

Sophomores: Timothy Ackerman, Spencer Alsup, Carly Astorino, Elijah Block, Adam Copeland, Sydney Fowler, Matthew Garrett, Nicholas Hoyecki, Molly Marteka, Rhylie Morse, Amber Ostrander, Luke Piquol, Skye Ryer, Kyle Satagaj, Spencer Wondolowski.

Freshmen: Ralph Albanese, Nicole Bartolomeo, Paul Beisler, Jessica Berens, Jill Branciforte, Alex Brandt, Christopher Carafeno, Isabella Carey, Marshall Corona, Aaron Faiella, Evan Faiella, Maggie Jaskot, Dylan Kaczor, Lena Kozik, Jorn Layman, Jason Liquori, Korilyn Martone, Keith Miarecki, Jackson Moore, Matthew Moreno, Isabella Orozco, Jessica Parkinson, Ryan Prout,  Alec Skultovsky, Natalie Turner.

 

 

 


Advertisement
 

Latest Videos