Coginchaug fourth quarter honor roll

Coginchaug fourth quarter honor roll

Record-Journal

High Honors

Seniors: Daanyal Akhtar, Katherine Annecchino, Sean Backstrom, Mazie Barrett, Garret Basiel, Christina Bianchi, Jamie Breton, Hailey Byrne, Caitlyn Casey-Leonard, Alexa Catania, Emily Clancy, Colleen Coogan, Hailee Corona, Julianna DeFlora, Demarie Del Vecchio, Liliana Diaz, Ana Fede, Aubrey Figoras, Julia Filiault, Erica Fontanella, William Glidden, Kaitlin Gossart, Robert Griffin, Laura Hinsch, Kayley Johansen, Taylor Kelly, Thomas Koba, Derek Labasi, Carly Lane, Sarah Locascio, Faith Mancarella, Stefan Marczuk, Sean McMaster, Mary Mitchard, Madeline Montz, Rhiannon Peters, Samantha Pietrzyk, Cal Pitruzzello, Charlotte Planeta, Amanda Potvin, Matthew Schinas, Ashley Schuetz, Victoria Slight, Claire Sorensen, Alexander Stephan, Connor Sullivan, Ashely Tang, Camryn Thayer, Samuel Titus, Daniel Turecek, Alyssa vanEyndhoven, Adriana Wimler, Maxwell Wondolowski.

Juniors: Timothy Arcari, Jayde Avery, Duncan Bates, Jennifer Chadd, Emily Dell’Orfano, Anna DiPentima, Stephanie Finaldi, Margaret Fiondella, Melissa Fowler, Michaela Grenier, Erin Harlow, Julia Kaliszewski, Colin Kelly, Megan Lower, Diana Meneses, Erin Murphy, Cole Niedmann, Kelsey O’Sullivan, Dominic Pascarelli, Emma Piatek, Kylie Poggio, Skylar Rascati, Kyle Roberts, Brian Sheldon, Sara Smith, Kimlyn Vo, Bailey Zettergren, Connor Zolnik.    

Sophomores: Spencer Alsup, Levi Axelrod, Frederick Boris, Brianna Boutin, Conner Byrne, Sean Carroll, Melany Chanthinith, Isobel Cleveland, Carolyn Cumello, Madeline DeFlippo, Sara DePonte, Ella DiBernardo, Maggie Dugan, Anthony Gavrilovic, Owen Gonzales, Benjamin Howell, Thomas Isleib, Jillian Jacek, Julia Kosienski, Ava Kowal, Cameron Ledford, Claire Linden-Dionne, Brittany Mangiameli, Joshua Mann, Molly Marteka, Taylor McDermott, Tess McIntyre, Matthew Mouland, Cameron Nielsen, Jean Orosz, Justin Penney, Luke Piquol, Ava Pitruzzello, Kiyah Reynolds, Dylan Sartor, Maxwell Schleicher, Jessica Stanwood, Pierce Stephan, Nathan Strang, Shelby Swan, Atalie Sweet, Collin Talbert-Slagle, Max Temple, Kerry Turecek, Sarah Venables, Nicholas Vestergaard, Lynna Vo, Sopia Wodatch.

Freshmen: Jaden Astle, Hanna Balay, Nicole Bartolomeo, Jill Branciforte, Shane Buckheit, Madison Burt, Talia Caramanello, Nina Ciarleglio, Madeline Climie, Meghan Crocetto, Marceline D’Errico, Amalia DeMartino, Ellie Domian, Evan Faiella,  Jacob Fazzino, Alexandra Fitzpatrick, Aidan Garcia, Ayanna Helmedach, Olivia Hesseltine, David Holahan, Cadence Hurlbert, Alexander Infeld, Maggie Jaskot, Mary Kaliszewski, Audrey Labasi, Jorn Layman, Bryan Lecza, Megan Mancarella, Sadie Marosz, Nina Mattison, Ava Meliso, Caitlyn Nelson, Hailey Nemeth, Jessica Parkinson, Bayla Patel, Rhea Patel, Nicholas Planeta, Caroline Smith, Noelle Sorensen,  Maura Zettergren.

Honors

Seniors: Jared Anderson, Emma Axelrod, Ryan Cross, Carol D’Agostino, Seamus Doyle, Tucker Fowler, Nathan Lampo, Ivy Linden-Dionne, Skyler Sentino.

Juniors: Katelyn Cummings, Brendan Dana, Alison Durand, Alexandria Grenier, Zachary Hart, Tanner Jameson, Jessica King, Anneliese Kurek, Daniel Lipka, Lindsey Marino, Kylie Melillo, Aiden Moore, Connor Rulnick, Thomas Vallone, Joseph Venables.

Sophomores: Timothy Ackerman, Gabriella Amleto, Ava Brayshaw, Adam Copeland, Emma Craig, Micala Fontanella, Sydney Fowler, Matthew Garrett, Julia Harris, Mia Kurek, Gehrig Ryer, Skye Ryer, Kyle Satagaj, Ty Seymour, Molly Shields, William Ufferfilge.

Freshmen: Ralph Albanese, Paul Beisler, Griffin Biro, Lia Branciforte, Christopher Carafeno, Haven Fiocchi, Michael Garofalo, Griffin Landry, Michael Malek, Keith Miarecki, Jameson Moore, Matthew Moreno, Ryan Prout, Christopher Racki, Ashley Szymaszek, John Vumback.

 

 

 


Advertisement
 

Latest Videos